ne 12. 5. 2024 10:00 @ Třebízského 945, 1. A třída dorostu U19 sk. B, 24. kolo

"U19" - 24. kolo - 12.05.2024 - FK Čechie Kralupy nad Vltavou - DBSK 1:3 (0:1)

FK Čechie Kralupy n/Vltavou - Dolnobousovský SK 1:3 (0:1)

Střelci: 19´ Serhii Radchuk, 63´ Filip Koliáš, 87´ Ondřej Šimek

SESTAVA: Jonáš Andlt - Přemysl Kynčl - Ondřej Svoboda - René Wágner - Jan Vozka -Filip Koliáš - Petr Koťátko - Pavel Skála - Ondřej Šimek - Tadeáš Dostál - Serhii Radchuk

NÁHRADNÍCI: Jakub Černohorský, Vojtěch Štros, Jiří Veselý, Vojtěch Karn, David Zvěřina

Po vyrovnaném začátku utkání, na které jsme nastoupili v pozměněném rozestavení sestavy a po řadě neproměněných šancí na obou stranách skóre otevřel v 19 minutě Serhii Radchuk. Do konce poločasu jsme měli mírnou převahu, ale skórovat se nám nepodařilo. Druhý poločas jsme začali opět herní převahou a neproměňováním šancí. V 63 minutě na 0:2 branku vstřelil Filip Koliáš. V 87 minutě zvýšil na 0:3 Ondřej Šimek. V 90 minutě soupeř střelou z dálky korigoval výsledek na konečných 1:3.

V příštím kole zavítáme do Dlouhé Lhoty výkop v 10:00.