ne 21. 5. 2023 10:00 @ TJ Klecany, I.A třída staršího dorostu U19 B, 25. kolo

"U19" - 25. kolo - 21.05.2023 - MSK Klecany - DBSK 3:0 (1:0)

.

MSK Klecany - Dolnobousovský SK  3:0 (1:0)

SESTAVA: Ondra Pilař - Ondra Svoboda, Michal Novotný, Lukáš Zvěřina, Lukáš Jahoda - Tadeáš Dostál, Jakub Macoun, Pavel Skála, Martin Kubišta, Serhii Radchuk - Jan Chrpa

Náhradníci: 18’ David Zvěřina, ,58’ Petr Kot’átko, 71’Matěj Krejčík

Druhý venkovní zápas po sobě jsme odehráli na půdě Klecan, odkud jsme měli přivést tři body.

Od začátku prvního poločasu byl soupeř ve všech směrech lepší. A tak přišel trest v 17.minutě, domácí hráč zařídil stav 1:0 pro Klecany. V 18.minutě pro zranění kotníku musel odstoupit Jakub Macoun, a to hodně oslabilo naši středovou řadu. Za zmínku stojí průnik Michala Novotného, který ani na dvakrát nepřekonal domácího gólmana.

Na začátku druhého poločasu musel odstoupit pro křeče další středový hráč Martin Kubišta a tak došlo k přeskupení celého mančaftu. Soupeř diktoval po zbytek zápasu tempo hry a mohl si dovolit střídání, které nemělo vliv na hru. V 71. minutě musel střídat Lukáš Zvěřina, po souboji o míč si poranil pravé koleno. Jedinou 100% šanci v druhém poločase jsme měli, kdy Jan Chrpa překonal gólmana domácích, ale nepovedlo se mu skórovat do prázdné branky.

Závěrem musím smeknou před soupeřem, jak byl připraven na zápas. Naši kluci si mysleli že vítězství přijde samo. Bohužel bez bojovnosti a herní dovednosti to nepřijde!!!

V příštím kole přivítáme doma 27.5.2023 od 10:00 Roztoky/ Libčice