so 27. 5. 2023 10:00 @ Dolní Bousov, I.A třída staršího dorostu U19 B, 26. kolo

"U19" - 26. kolo - 27.05.2023 - DBSK - Roztoky/Libčice 1:1 (1:1)

.

Dolnobousovský SK - Roztoky/Libčice   1:1 (1:1)

SESTAVA: Ondra Pilař - Ondra Svoboda, Michal Novotný, Jan Kriško, Lukáš Jahoda - Tadeáš Dostál, David Zvěřina, Pavel Skála, Martin Kubišta, David Rejzek - Jan Chrpa

Náhradníci: 55’ Oudrnický Lukáš, 60’Pastorek Jakub, 75’ Koliáš Filip, 89’ Černohorský Jakub

Další domácí zápas jsme nastoupili proti soupeři v tabulce bod pod náma a chtěli jsme získat tři body. Na podzim jsme se soupeřem remizovali 2:2.

Od začátku první půle to byl boj z obou stran. Myslím si, že jsme měli více ze hry a toho využil ve 14’minutě domácí hráč Jan Chrpa, konečně prolomil svojí gólovou smůlu a otevřel skóre 1:0 pro Dolní Bousov. Ve 29’ minutě po rohovém kopu hostující hráč dostal dost času a stanovil výsledek poločasu na 1:1. Na konci první půle stojí za zmínku trestní kop Ondry Svobody a střela Davida Rejzka.

Do druhého poločasu nastoupili oba mančafty tím, že chtějí rozhodnou výsledek ve svůj prospěch. Průběh druhé půle nebyl o fotbale, ale o bojovnosti a tak výsledek skončil remízou.

Závěrem musím poděkovat klukům včetně žáků, bez kterých bychom jenom těžce udrželi konečný výsledek.

V příštím kole přivítáme doma 3.6.2023 od 10:00 Březno