so 3. 9. 2022 10:00 @ Dolní Bousov, I.A třída staršího dorostu U19 B, 5. kolo

"U19" - 3. kolo - 03.09.2022 - DBSK - Sokol Libiš 0:5 (0:2)

V dalším kole přijel soupeř z Libiše.

Dolnobousovský SK 0:5 (0:2) Sokol Libiš

SESTAVA: Pilař Ondřej - Svoboda Ondřej, Zvěřina Lukáš, Krivoš Adam, Radchuk Serhii - Skála Pavel, Oudrnický Lukáš - Šimek Ondřej, Karn Vojtěch, Chrpa Jan - Rejsek David
Náhradníci : Zvěřina David 45’, Kot'átko Petr 72' , Krejčík Matěj 78'

V dalším kole přijel soupeř, který když nastoupil na hřiště tak to vypadalo že hrajeme s chlapy. Zápas se dá shrnout do několika vět. Abychom se snažili hrát v první půli po zemi tak nakopáváme balony, které se hned vraceli do našeho vápna a soupeř udeřil ve 3.minutě a 20.minutě (penalta )skončil poločas 2:0 pro Libiš. Do druhého poločasu jsme přeskupili obranu a Lukáše Zvěřinu jsme posunuli do zálohy a začalo se hrát i na polovině soupeře. Přesto konečný výsledek je krutý 5:0 pro Libiš, které jsme darovali góly po našich individuální chybách. Závěrem kluci musí pochopit, že bez maximálního nasazení se výsledku nedočkáme.

V sobotu 10.9. jedeme na SKK Hovorčovice, výkop od 10:00