SKK HovorčoviceDorost
3:4
so 10. 9. 2022 10:00 @ TJ Hovorčovice, I.A třída staršího dorostu U19 B, 6. kolo

"U19" - 4. kolo - 10.09.2022 - SKK Hovorčovice - DBSK 3:4 (2:0)

Ve 4. kole dorazil dorost na hřiště SKK Hovorčovice, které byli v tabulce bez bodu.

SKK Hovorčovice 3:4 (2:0) Dolnobousovský SK

SESTAVA: Pilař Ondřej - Svoboda Ondřej, Kubišta Martin, Krivoš Adam, Radchuk Serhii - Skála Pavel, Oudrnický Lukáš - Rejzek David, Zvěřina Lukáš, Jahoda Lukáš - Šimek Ondřej
Náhradníci : Zvěřina David 60’ , Krejčík Matěj 71’, Chrpa Jan, Kot’átko Petr

Ve 4. kole jsme dorazili na hřiště SKK Hovorčovice, které byli v tabulce bez bodu. Do zápasu jsme konečně nastoupili v plné sestavě a potřebovali jsem konečně zabodovat. V průběhu prvního poločasu jsme začali opět nekoncentrovaně a tak v 10.minutě odražený balón jejich útočník prostřelil z velkého vápna našeho gólmana Ondru Pilaře. Do poločasu jsme neproměnili několik šancí a tak přišel trest ve 45.minutě z přímého kopu na 2:0 pro Hovorčovice. Do druhé půlky jsme přeskupili Lukáše Zvěřinu na hrot, Martina Kubištu na střed zálohy a Ondru Šimka na kraj obrany. V 66.minutě vypíchnul Lukáš Zvěřina stoperovi míč a prostřelil gólmana 2:1. V 68.minutě z přímého kopu před hranicí velkého vápna skóroval Lukáš Zvěřina na 2:2. Soupeř opět udeřil v 78. minutě po křížném přenesení balónu za obranu jednoduše skóroval na 3:2  - po zřejmém ofsajdu. V 81. minutě dostal míč mladší bratr David Zvěřina k rohovému k praporku, který poslal na staršího bratra, ten posunul na Martina Kubištu po jeho střele dobíhal na zadní tyč Pavel Skála 3:3.V nastavení kopal soupeř standardní situaci, po které se podařilo odkopnout míč na půlicí čáru, kde David Rejsek utekl bránícímu hráči a předložil balón Davidu Zvěřinovi, který dorazil do branky na 3:4 pro hosty (v 94.minutě). Závěrem děkujeme za solidní výkon všech hráčů a doufáme, že budou hráči v tomto trendu pokračovat.

V sobotu 17.9. přivítáme SK Bakov n/J, výkop od 10:00