so 2. 9. 2023 10:00 @ Dolní Bousov, 1. A třída dorostu U19 sk. B, 5. kolo

"U19" - 5. kolo - 02.09.2023 - DBSK - TJ Sokol Libiš 3:3 (2:3)

Dolnobousovský SK - TJ Sokol Libiš 3:3 (2:3)

SESTAVA: Ondra Pilař - Ondra Svoboda, René Wágner, Přemysl Kynčl, Tomáš Kubišta - Tadeáš Dostál, Serhii Radchuk, Pavel Skála, Jiří Veselý, Ondřej Šimek, Jakub Macoun

Náhradníci: Jakub Černohorský, Jonáš Andlt, Vojtěch Karn, Kotát’ko Petr, Jan Kriško, Vojtěch Štros, Jan Vozka, David Zvěřina

Branky: Skála Pavel 1’ a 11’, Svoboda Ondřej 49’

Po venkovním zápase v Kralupech, kde jsme prohráli 2:0 jsme opět mohli nastoupit na domácím hřišti proti TJ Sokol Libiš.

Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně a to vedlo k dvoubrankovému vedení, kdy se dvakrát prosadil Pavel Skála. Během první půle jsme měli několik šancí na navýšení skóre, bohužel soupeř do poločasu otočil výsledek ve svůj prospěch 2:3.

Do druhé půle jsme si v kabině řekli, že musíme výsledek otočit v náš prospěch. V 49’minutě Ondra Svoboda hlavičkou srovnal skóre na 3:3. Do konce zápasu jsme soupeře tlačili a vytvořili si několik gólových šancí, ale bez branky a proto remíza je pro nás ztráta.

Příští kolo 10.9. jedeme do MSK Klecany 1921, výkop 10:00