so 17. 9. 2022 10:00 @ Dolní Bousov, I.A třída staršího dorostu U19 B, 7. kolo

"U19" - 5. kolo - 17.09.2022 - DBSK - SK Bakov nad Jizerou 1:1 (0:0)

Dalším soupeřem dorostu byl soused z okresu - Bakov nad Jizerou.

Dolnobousovský SK 1:1 (0:0) SK Bakov n/J

SESTAVA:

Pilař Ondřej - Svoboda Ondřej, Kubišta Martin, Krivoš Adam, Jahoda Lukáš - Skála Pavel, Zvěřina Lukáš - Šimek Ondřej, Oudrnický Lukáš, Zvěřina David - Rejzek David
Náhradníci : Chrpa Jan, Karn Vojtěch 60’, Kot'átko Petr, Krejčík Matěj 60ˇ

Našim dalším soupeřem byl soused z okresu Bakov n/J, proti kterým jsme chtěli potvrdit minulé vítězství s Hovorčovicemi. Od počátku jsme měli optickou převahu, ale bez vyložených gólových šancí. Velkým problémem bylo, že gólman soupeře svými zákroky velice dobře četl hru naších hráčů za obranu soupeře. Do druhého poločasu jsme nastoupili cílem rozhodnout a uklidnit hru. Bohužel naše nedisciplinovanost vedla k náhodné střele a zblokovaný balon zapadl za našeho gólmana Ondru Pilaře 0:1 pro Bakov. Naši kluci nesložili zbraně a David Rejzek v 58.minutě srovnal na 1:1. V další vyložené šanci v 75.minutě, kdy opět David Rejzek posunul balon na hranici penalty, kde Ondra Šimek mohl rozhodnout 100% šanci na vítězství v zápase. Bohužel jsme se rozešli s Bakovem remízou, která je pro nás vzhledem k průběhu zápasu ztrátou.

V příštím kole jedeme na Mnichovohradiště SK 25.9.2022 od 10:00.