ne 10. 9. 2023 10:00 @ TJ Klecany, 1. A třída dorostu U19 sk. B, 6. kolo

"U19" - 6. kolo - 10.09.2023 - MSK Klecany 1921 - DBSK 2:0 (0:0)

Po domácí remíze zavítal dorost na předměstí Prahy na hřiště MSK Klecany.

MSK Klecany 1921 - Dolnobousovský SK 2:0 (0:0)

SESTAVA: Jonáš Andlt - Ondra Svoboda, René Wágner, Přemysl Kynčl, Tomáš Kubišta - Tadeáš Dostál, Serhii Radchuk, Pavel Skála, Jiří Veselý, David Zvěřina, Vojtěch Štros

Náhradníci: Jakub Černohorský, Vojtěch Karn, Koťátko Petr, Jan Vozka

Po domácí remíze jsme zavítali na předměstí Prahy na hřiště MSK Klecany.

Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně a to vedlo k několika gólovým šancím Davida Zvěřiny a Tadeáše Dostála. Za zmínku ještě stojí přímý kop Ondry Svobody, který orazítkoval boční tyč.

Do druhé půle jsme bohužel vstoupili velmi vlažně a to vedlo k hrubé chybě stopera ve 49’minutě a následnému potrestání soupeřem na 1:0. Další komplikace nastala, kdy Ondra Svoboda dostal za faul a následnou strkanici dvě žluté karty po sobě, a to znamenalo odchod do kabin. Soupeř nás potrestal ještě jednou rychlým brejkem v 90’minutě na konečný stav 2:0 pro domácí mančaft.

Ještě bych chtěl zmínit, že rozhodčí nebyl nestranný, ale musím zdůraznit, kdybychom proměnili gólové příležitosti v první půli bylo po zápase.

V příštím kole 16.9. přivítáme Roztoky+ Libčice, výkop 10:00 h.