Mnichovohradišťský SKDorost
19:2
ne 25. 9. 2022 10:00 @ Mnichovohradišťský SK, I.A třída staršího dorostu U19 B, 8. kolo

"U19" - 8. kolo - 25.09.2022 - Mnichovohradišťský SK - DBSK 19:2 (10:1)

Utkání týmů z opačného konce tabulky ihned od prvního rozehrání svou herní převahou ovládl domácí Mnichovohradišťský SK.

Mnichovohradišťský SK - Dolnobousovský SK 19:2 (10:1)

Střelci: Chrpa 2x

Sestava: Pilař - Jahoda, Svoboda, Zvěřina L. (57 Krejčík), Radchuk - Skála, Šimek - Karn (46 Koťátko), Rejzek, Oudnický - Chrpa

Utkání týmů z opačného konce tabulky ihned od prvního rozehrání svou herní převahou ovládl domácí Mnichovohradišťský SK. První gól padl již ve 3 minutě lobem z dálky. Rychlá a kombinační hra domácího týmu vedla k vstřelení dalších 8 gólů a to v 5, 10, 13, 18, 21, 23, 25, 30 minutě. Náš první gól v 37 minutě vstřelil Jan Chrpa, na který mu do prázdné branky nahrál David Rejzek. Konec prvního a druhý poločas byl opět v režii domácího týmu, který navyšoval skóre v 40, 55, 57, 65, 68, 72 minutě. Náš druhý gól po chybné rozehrávce domácího týmu vstřelil v 73 minutě Jan Chrpa. Do konce utkání skóroval už jen domácí tým v 75, 77, 80, 83 minutě na konečných 19:2.