so 30. 9. 2023 10:00 @ Dolní Bousov, 1. A třída dorostu U19 sk. B, 9. kolo

"U19" - 9. kolo - 30.09.2023 - DBSK - SK Labský Kostelec 3:1 (1:1)

Dolnobousovský SK - SK Labský Kostelec 3:1 (1:1)

SESTAVA: Jonáš Andlt- Ondřej Svoboda, René Wágner, Přemysl Kynčl, Tomáš Kubišta - Tadeáš Dostál, Serhii Radchuk, Petr Kot’átko, Jiří Veselý David Zvěřina, Ondřej Šimek

Náhradníci: Vojtěch Štros, Jakub Pastorek, Jakub Černohorský, Jan Vozka, Jakub Macoun, Vojtěch Karn

V dalším kole jsme na domácí půdě přivítali Labský Kostelec.

První poločas byl z naší strany aktivní a to vedlo ve 24’minutě na 1:0 skóroval Ondra Svoboda. Ve 38’minutě šel Vojta Karn sám na gólmana, který ho fauloval před hranicí velkého vápna a to znamenalo červenou kartu. Bohužel ve 44’minutě jsme opět udělali hrubou chybu při bránění rohového kopu, kdy úplně volný hráč hlavičkoval k pravé tyči na 1:1 do poločasu.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a to vedlo k dvěma brankám 49’minutě a v 63’minutě Ondry Šimka. S blížícím se koncem zápasu soupeř otevřel hru a tím pádem docházelo přečíslení. To vedlo k několika gólovým šancím, které mohli znamenat vyšší konečný výsledek.

Závěrem chci poděkovat všem hráčům za předvedený výkon a tři body a doufám že je to namotivovalo k dalšímu zlepšování.

V příštím kole 8.10. zavítáme na hřiště FK Dobrovice výkop 10:00 h.