Související zápasy

"U7" - 05.06.2022 - FC Sporting Mladá Boleslav "C", SK Skalsko, SK Kosmonosy

V neděli 5.6. 2022 U7 přivítala na našem hřišti týmy FC Sporting Mladá Boleslav „C“, SK Skalsko a SK Kosmonosy.

V neděli 5.6. 2022 jsme přivítali na našem hřišti týmy FC Sporting Mladá Boleslav „C“, SK Skalsko a SK Kosmonosy. Za krásného počasí jsme se opět střetnuli formou každý s každým na 4 branky tři proti třem. Do našeho mančaftu jsme zapojili další borce Zdeňka Heffra a Dalibora Zehnala, pro které to byly první mistrovské zápasy.

V prvním zápase proti Sportingu jsme byli herně lepší a krásnými brankami jsme rozhodli o poločasovém vedení. Ve druhém poločase se soupeř zlepšil a bojoval. Celkové skoré, ale hovořilo pro nás 6:4.

Ve druhém utkání proti SK Skalsku, naši borci ukázali, kdo je tu doma a nedali soupeři žádnou šanci. Branka střídala branku a výsledek 10:2 hovořil jasně pro nás.

Ve třetím mači jsme byli motivováni oplatit porážku týmu z Kosmonos z minulého týdne. Se silným soupeřem jsme dlouho drželi krok a poločasová prohra 1:3 dávala naději na dobrý výsledek. Ve druhém dějství hráči Kosmonos rychlým nástupem navýšili počet branek, rozhodli o svém dalším vítězstvím nad našem mužstvem a zaslouženě vyhráli 12:3.

Tuto neděli vyrážíme na hřiště do Kosmonos a budeme se opět snažit tento tým porazit.

Sestava: Jan Vinický, Michael Kratochvíl, Matouš Kratochvíl, Dalibor Zehnal, Zdeněk Zehnal.