"U7" - 16.04.2023 - Turnaj v Chotětově

K prvnímu turnaji v tomto roce zajížděl náš nejmladší team U7 do Chotětova.

Turnaj U7 v Chotětově

K prvnímu turnaji v tomto roce zajížděl náš nejmladší team do Chotětova. Soupeřem nám byly družstva Čejetic, domácího Chotětova a nakonec jsme měli možnost se poměřit s mladými hráči FKMB.

Turnaj jsme odehráli na perfektně připraveném pažitu, ve složení Vojta Šimek, Dalibor Zehnal, Jan Vinický, Jan Švec, Jakub Šimko a Elen Křečková.

Posíleni o mazáky Švícka a Víňu jsme první zápas odehráli proti celku Čejetic a bez větších problémů jsme zápas zvládli a zapsali vysokou výhru 13:1. Do druhého zápasu nám byl soupeřem domácí team, na první pohled se zdálo, že Chotětov má urostlejší hráče a bude to větší výzva než utkání první, nicméně opak byl pravdou a celkem v pohodě jsme utkání vyhráli 13:4.

Do posledního zápasu jsme nastupovali plni očekávání, abychom porovnali naši dlouhodobou práci s hegemonem našeho regionu a abychom si nastavili i zrcadlo v tom, jak na tom vlastně jsme. Zápas se odvíjel v úplně jiném tempu než dva předchozí a útok střídal útok. Soupeř prokázal své kvality v přechodové fázi a při zakládání útoků, což nám dělalo od začátku problémy. Nicméně poločas jsme zvládli ve vedení 4:3. Ve druhém poločase nám trochu došly síly a soupeř toho dokázal využít, dělali jsme chyby a nakonec těsně prohráli 8:9.

Celkově po dlouhé pauze, kterou vyplnily jen tréninky v hale a na umělém povrchu, byl výkon našeho teamu kvalitní, mnoho vstřelených branek a kvalitní mezihra. Další turnaje se stejnými soupeři nás čekají i následující tři víkendy, kdy zajedeme nejdříve na Akademii FKMB, poté přivítáme soupeře doma a poslední turnaj bude v Čejeticích. Všechny naše fanoušky zveme na naše zápasy, obzvláště na ten domácí 30.4.