192_20230503_104422.jpeg

"U7" - 30.04.2023 - Na utkání Fortuna ligy FK Mladá Boleslav - FC Trinity Zlín

.

DBSK U7 na utkání Fortuna Ligy FK Mladá Boleslav – FC Trinity Zlín

V poslední dubnový den si mnoho našich dětí z nemladší kategorie odneslo zážitek, na který asi do konce života nezapomenou. Byli jsme pozváni aby naše děti doprovodily při nástupu hráče FKMB v posledním kole základní části Fortuna Ligy proti FC Trinity Zlín.

Na utkání jsme dorazili s hodinovým předstihem, mohli jsme si prohlídnout šatny, zázemí, podívat se i přímo na hrací plochu kde jsme se i mohli plácnout se všemi aktéry utkání, kteří právě mířili na předzápasovou rozcvičku. Děti se mimo jiné potkali s bývalým výborným fotbalistou Markem Kuličem, ruku jim podal i trenér Pavel Vrba či domácí legenda Marek Matějovský, který svůj klub vedl do zápasu jako kapitán. Po rozcvičce se děti vyrazili převléknout do domácích dresů aby jim to při přenosu na O2 TV Sport slušelo a vše bylo tak jak má.

Naše děti nastoupily v tomto složení: Dalibor Zehnal, Ema Mertensová, Vojta Šimek, Jakub Mocek, Hugo Mertens, Jan Vinický, Marek Folprecht, Domink Heinz, Jakub Šimko, Demyanchuk Konstantin a Křečková Elen.

Ihned po nástupu a opětovném převlečení se děti za doprovodu rodičů přesunuli na východní tribunu, kde sledovaly utkání dvou výše zmíněných teamů, utkání skončilo výsledkem 1:1 a ihned po něm měly děti ještě možnost vyfotit se s některými hráči FK Mladá Boleslav, čímž se celý zážitek jen umocnil a naši nejmladší dostali určitě další impulz do tréninků i do dalšího zlepšování, aby se třeba jednou někdo z nich mohl prohánět po prvoligovém trávníku.