"U7" - 30.04.2023 - Turnaj v Dolním Bousově

.

Turnaj U7 Dolní Bousov 30.4.2023

Na náš domácí turnaj opět nedorazil team Chotětova, který stále kosí nemoci a antibiotika a tak jsme jako domácí pořadatel postavili dva teamy. Team A nastoupil ve složení Kratochvíl Matouš, Kratochvíl Michael, Křečková Elen, Mocek Jakub a Mertens Hugo. Team B byl ve složení Šimek Vojtěch, Zehnal Dalibor, Šimko Jakub, Folprecht Marek a Mertensová Ema.

V každém z teamů jsme tak měli v základu tři ostřílené borce a k tomu jsme nominovali nováčky, kdy Marek Folprecht a Jakub Mocek si odbyli svou premiéru v dresu DBSK. Soupeřem našich teamů byli družstva FKMB a Čejetic.

Za krásného slunného počasí a perfektně připraveném trávníku jsme sehráli zajímavá utkání avšak výsledkově se našim teamům nedařilo, kdy naši mladí fotbalisté podlehli v obou případech jak FKMB, tak i Čejeticím. Ve vzájemném souboji byl poté lepší team DBSK B a tak se naše družstva seřadili na třetím a čtvrtém místě.

Turnaj nám opět ukázal, že je stále na čem pracovat, ale hlavním cílem naší práce zůstává, abychom v dětech neustále udržovali lásku k fotbalu a ke sportu obecně. I mladší nováčci ukázali, že pokroky u nich jsou za poslední rok práce viditelné a dlouhodobá systematická práce přináší ovoce.

DBSK A – FKMB 1:10

1 x Křečková Elen

DBSK B – Čejetice 3:9

2x Šimek, 1x Zehnal

DBSK A – Čejetice 4:15

3x Kratochvíl Matouš, 1 x Kratochvíl Michael

DBSK B – FKMB 3:11

2x Zehnal, 1x Šimek

DBSK A – DBSK B 8:12

5 x Kratochvíl Matouš, 2 x Kratochvíl Michael, 1 x Křečková Elen – 7 x Šimek Vojtěch, 5x Zehnal Dalibor

Poslední kolo tohoto cyklu nás čeká v Čejeticích v neděli 7.5. od 13:00.

Dalibor Zehnal