154_20230222_083551.jpg

"U9" - 05.02.2023 - Zimní halový turnaj v Mladé Boleslavi

Na šestý halový turnaj U9 vyrazila opět do Mladé Boleslavi.

U9 – Zimní halový turnaj v Mladé Boleslavi – 5.2.2023

Pořadatel: SKP MB

Účastníci: SKP MB ,,A“, SKP MB ,,B“, Dolnobousovský SK, TJ Sokol Luštěnice, SK Rejšice, TJ Hostivice, FK Dobrovice ,,A“, FK Dobrovice ,,B“

Sestava DBSK U9: Dominik Růžička (2015), Justýna Kellerová (2014), Vít Křeček (2014), Vladimir Švanda (2014), Tomáš Brezani (2014), Filip Červinka (2014)

Na šestý halový turnaj jsme vyrazili opět do Mladé Boleslavi. Turnaj se konal v odpoledních hodinách a pořadatelem opět bylo mladoboleslavské SKP.

V prvním utkání jsme se střetli s domácím týmem SKP. Po nepatrné převaze našeho týmu zápas skončil 0:0. Po výhře nad Dobrovicemi ,,B“ jsme se v posledním utkání skupiny střetli s pro nás dosud neznámým týmem z Hostivic. Po velmi pěkném zápase jsme podlehli 0:2. Díky lepšímu skóre (o pouhý jediný gól) jsme se na úkor týmu SKP ,,A“ dostali do bojů o medaile. V semifinálovém utkání s Luštěnicemi se do první branky odehrával vyrovnaný souboj. Po vstřelení naší branky, ale soupeř vypadl z rytmu. Po nařízené penaltě a vyloučení dobrovického hráče náš tým nakonec dokráčel k postupu výhrou 3:0.

Ve finále jsme opět narazili na Hostivice, které do bojů o první místo prošli velmi suverénním způsobem bez zaváhání. Naši hráči a hráčky se ale nezalekli a pustili se s velmi kvalitním soupeřem do krásné přetahované. První polovina hrací doby panovala mírná převaha Hostivic, která vyústila ve vedoucí branku. Nicméně náš tým skvěle zareagoval a postupně přebral otěže hry. 3 minuty před koncem se podařilo krásnou střelou z první srovnat Dominiku Růžičkovi. Další šance zůstaly nevyužity, a tak se za stavu 1:1 přikročilo k penaltovému rozstřelu. K první penaltě vykročila naše hráčka Justýna Kellerová a neohroženě proměnila. Dalším hráčům se již nepovedlo dostat míč z penaltového puntíku do sítě, a tak mohla opět propuknout velká radost našeho týmu.

Musíme podotknout, že tým z Hostivic byl velmi dobře technicky a herně vybaven a obě utkání s nimi byla pro nás velkou školou.

Výsledky našeho týmu:

Skupinová fáze:

DBSK – SKP ,,A“ 0:0

DBSK – Dobrovice ,,B“ 6:1

DBSK – Hostivice 0:2

Do vyřazovacích bojů jsme postoupili z druhého místa. Na druhém místě jsme skončili díky lepšíme skór (o 1 gól) před týmem SKP ,,A“.

Semifinále: DBSK – Luštěnice 3:0

O 1. místo DBSK – Hostivice 2:1p

Za tým trenérů U9

Milan Merva