155_20230223_150443.jpg

"U9" - 11.02.2023 - Zimní halový turnaj v Zákupech

Na již sedmý turnaj vycestovala U9 do Zákup.

U8 – Zimní halový turnaj v Zákupech – 11.2.2023

Pořadatel: Sportovní městečko

Účastníci: FC Slovan Liberec ,,bílá“, Dolnobousovský SK, FK Varnsdorf, TJ Doksy, FC Slovan Liberec ,,modrá“, Slovan Vesec, Arsenal Česká Lípa, Sporting Mladá Boleslav

Sestava DBSK U9: Dominik Růžička (2015), Matěj Vinický (2015), Justýna Kellerová (2014), Anna Králová (2014), Jan Vinický (2016), Jan Švec (2016), David Anděl (2015)

Na již sedmý turnaj jsme vycestovali do Zákup. Náš tým U8 měl na poslední turnaj na této půdě pěkné vzpomínky a velmi se do zákupské haly těšil.

Do turnaje jsme výborně vstoupili dvěma výhrami, kdy se Dominik Růžička blýskl 6 vstřelenými brankami. Pochvalu ale zaslouží celý tým, který opravdu rozdával fotbalovou radost. O první místo ve skupině jsme se utkali s týmem s FK Varnsdorf. Pěkný moment nastal již před zápasem, kdy se oba týmy potkali na chodbě a vzájemně si popřáli hodně štěstí. Zápas se nám podařilo za velkého přispění skvělého výkonu našeho gólmana zvítězit 1:0. Ze skupiny jsme tak postoupili bez porážky a bez obdržené branky z prvního místa.

V semifinále jsme narazili FC Slovan Liberec ,,bílá“. Po vyrovnaném průběhu zápas dospěl k penaltovému rozstřelu. Tentokrát se štěstí přiklonilo k našemu soupeři a Liberec nám tak vrátil finálovou porážku z listopadového turnaje.

V boji o třetí místo jsme se střeli opět s týmem FK Varnsdorf. Zde jsme proti tomuto soupeři oproti skupinové fázi předvedli zlepšený výkon. Z pěkné akce se podařilo skórovat Honzovi Vinickému a jelikož jeho starší bratr Matěj opět zlikvidoval všechny šance výborně hrajícího soupeře, mohl se náš tým radovat ze 3 místa.

Opět děkujeme pořadatelům turnaje za skvělou organizaci a divákům za atmosféru!

V neděli 26.2. vyrážíme na dva turnaje. Ráno budeme hrát v Bělé pod Bezdězem a odpoledne v Mladé Boleslavi. Jsou to poslední halové turnaje. Přijde nás podpořit! Těšíme se!

Výsledky našeho týmu:

Skupinová fáze:

DBSK – TJ Doksy 2:0

DBSK – FC Slovan Liberec ,,modrá“ 4:0

DBSK – FK Varnsdorf 1:0

Do vyřazovacích bojů jsme postoupili z prvního místa se skórem 7:0

Semifinále: DBSK – FC Slovan Liberec ,,bílá“ 2:3p

O 3. místo DBSK – FC Varnsdorf 1:0

Střelci:

Dominik Růžička 7x, Jan Vinický 2 x

Za tým trenérů U9

Milan Merva