"U9" - 16.04.2023 - Mistrovský turnaj v Chotětově

U9 – Mistrovský turnaj v Chotětově – 16.4. 2023

Pořadatel: TJ Sokol Chotětov

Sestava DBSK U9:

Vladimír Švanda (2014), Justýna Kellerová (2014), Ela Kmentová (2014), Vít Křeček (2014), Nikolas Macek (2014), Matěj Vinický (2015), David Anděl (2015), Dominik Růžička (2015)

První turnaj jarní části sezóny jsme odehráli v Chotětově, kde jsme čelili domácímu výběru týmu Čechie Čejetice "A" a FK Mladá Boleslav. Chtěli jsme navázat na kvalitní zimní přípravu a povedenou halovou sezónu. Všechny zápasy byly z naší strany velmi povedené. Spousty tréninků, halových turnajů a tvrdé práce se na hřišti projevily. Holky a kluci předvedli spoustu pěkných akcí a dokázali vstřelit spoustu branek. Právě zakončování slibných příležitostí byla jedna z věcí, která naše hráče a hráčky přes zimu lehce trápila, a jsme rádi, že se nám nyní povedlo střelecky více prosadit.

Poslední zápas proti FK MB byl velmi pěkný. Nastoupil proti nám velmi kvalitní soupeř a v poločase jsme prohrávali 4:2. Nicméně i přes nepříznivý poločasový výsledek se naši hráči nevzdali, a nakonec uhráli krásnou remízu 6:6.

Jsme rádi, že si naši svěřenci přenesli nadšení do sportu a fotbalu z halového prostředí i na venkovní hřiště a doufáme, že to takto bude pokračovat!

Další turnaj nás čeká na hřišti akademie FK MB 23.4.2023.