"U9" - 26.10.2022 - Pohár - SK Bezno/Sovínky - DBSK 7:2

Pro 3. kolo (semifinále) poháru byl mladší přípravce určen soupeř, s nímž měří síly i v rámci mistrovských turnajů – a to tým Sk Bezno-Sovínky.

Sk Bezno–Sovínky – DBSK 7:2

Sestava DBSK U9:

Dominik Růžička (2015), Matěj Vinický (2015), Jan Vinický (2016), David Anděl (2015); Justýna Kellerová (2014), Nikolas Macek (2014), Jan Šťastný (2014), Anna Králová (2014), Ondřej Říha (2014), Ela Kmentová (2014)

Pro 3. kolo poháru nám byl určen soupeř, s nímž měříme síly i v rámci mistrovských turnajů – a to tým Sk Bezno-Sovínky. Věděli jsme, že se jedná o velmi kvalitního soupeře. Na utkání s námi vyrazili další dva nováčci – Anna Králová a Jan Šťastný. Oba si vedli dobře a doufáme, že nás budou doplňovat i nadále.

Pohárové utkání jsme odehráli ve formátu 2 x 12 minut. Poté jsme si zahráli ještě přátelské utkání 3 x 12 min.

Bohužel soupeř byl nad naše síly. Tempo i kvalita prvních dvou pětin bylo opravdu dobré, nicméně kvalitní a velmi urostlý soupeř v druhé pětině nejprve odskočil na 5:2 a v samotném závěru ještě přidal dvě branky.

Nutno podotknou, že se jednalo o semifinále poháru. Našim hráčům a hráčkám děkujeme za působení v této soutěži. Týmu z Bezna a Sovínek gratulujeme, zaslouženě postoupil, a přejeme hodně štěstí na finálovém turnaji.

Následující přátelské utkání v podobě 3 x 12 minut jsme vzhledem ke kvalitě soupeře dobře potrénovali. Na obou stranách padlo hodně branek (do té naší o něco více). Naše hráči i hráčky prohra i v nastavovaném přátelském utkání velmi mrzela. Je dobré vidět, že se naši hráči a hráčky snaží vyhrát každé utkání. Nicméně soupeření s takto kvalitním soupeřem nás posouvá dál.