Starší žáciSK Zeleneč
5:3
ne 21. 8. 2022 10:00 @ Dolní Bousov, I.A třída starších žáků U15 skupina B, 3. kolo

"U15" - 10. kolo - 09.10.2022 - STM Mělník - DBSK/Kněžmost 1:7 (1:4)

Nedělní zápas se hrál na hřišti FC Mělník, kde hraje svoje domácí zápasy STM Mělník.

STM Mělník - DBSK 1:7 (1:4)

branky: Pastorek 2, Veselý 2, Koliáš, Urbanová, Lohniský

sestava: Šak, Vozka, Kynčl, Černohorský, Urbanová, Beitl, Karn, Polášek, Veselý, Koliáš, Pastorek, Lohniský, Niems, Brzák

Nedělní zápas se hrál na hřišti FC Mělník, kde hraje svoje domácí zápasy STM Mělník. Hned od úvodního hvizdu rozhodčího jsme domácí dostali pod tlak a už po třiceti vteřinách šel Koliáš sám na brankáře, svou střelu zamířil přímo do něj, hned za minutu po rohu Veselého pálil Beitl, ale domácí brankař byl opět na správném místě. V 7.minutě nebezpečně střílel Karn, odražený míč se dostal k Pastorkovi ten minul branku domácích. V 17.minutě vystřelil z hranice velkého vápna Pastorek domácí brankář vyrazil míč jen před nabíhajícího Koliáše, který se už nemýlil 1:0, hned za minutu aktivně hrající Pastorek zvýšil na 2:0 střelou na zadní tyč. Ve 20.minutě se odehrála akce jak z televizní rubriky Borec na konec, to když Jirka Veselý minul úplně prázdnou branku ze dvou metrů. Hned za minutu nebezpečně pálila zpoza vápna Ema Urbanová, míč se od břevna odrazil před nabíhajícího Veselého, který tentokrát hlavou zvýšil na 3:0. Ve 24.minutě byla viděna další fotbalová paráda, kdy z dvaceti metrů vystřelila levačkou Urbanová a vymetla šibenici mělnické branky 4:0. Ve 28.minutě se dočkali i domácí kdy po ojedinělém rohu se odrazil míč k domácímu stoperovi, který střelou pod břevno snížil na 4:1.

Stejně jako v sobotu i v neděli už nebyl druhý poločas tak dobrý jako první přesto se hrálo prakticky jen na jednu branku. Poprvé jsme zahrozili ve 38.minutě kdy Pastorek uvolnil Černohorského ten ale zamířil jen do náruče brankáře. Ve 44.minutě chytrou českou uličkou oslovil Pastorek Veselého, který podél vybíhajícího gólmana zvýšil na 5:1. A do třetice Pastorek, který tentokrát střelou šajtlí alá Tomáš Rosický zvýšil na 6:1. Poslední změna skóre přišla v 60.minutě kdy se svým důrazem prosadil Martin Lohniský, pro kterého to byl první gól v soutěžním zápase.