září 2022

Mladší žáciSporting Ml. Boleslav
7:1
ne 4. 9. 2022 11:45 @ DBSK, I.A třída mladších žáků U13 skupina B, 5. kolo
Mladší žáciSK Židněves/Sokol Březno
1:1
út 6. 9. 2022 17:00 @ DBSK, OP mladší žáci U13 7+1 skupina B, 1. kolo
AFK SADSKÁMladší žáci
6:2
ne 11. 9. 2022 11:45 @ AFK Sadská, I.A třída mladších žáků U13 skupina B, 6. kolo
SK Klášter n/JMladší žáci
2:3
po 12. 9. 2022 17:00 @ Klášter, OP mladší žáci U13 7+1 skupina B, 2. kolo
Mladší žáciSparta Kutná Hora
1:3
ne 18. 9. 2022 11:45 @ DBSK, I.A třída mladších žáků U13 skupina B, 7. kolo
Mladší žáciFC Sporting Mladá Boleslav "B"
4:4
út 20. 9. 2022 17:00 @ Kněžmost, OP mladší žáci U13 7+1 skupina B, 3. kolo
Mladší žáciFK Dobrovice
2:3
út 27. 9. 2022 17:00 @ DBSK, OP mladší žáci U13 7+1 skupina B, 4. kolo

říjen 2022

Mladší žáciTJ Pátek
9:1
ne 2. 10. 2022 11:45 @ DBSK, I.A třída mladších žáků U13 skupina B, 9. kolo
SK Bakov n/JMladší žáci
5:2
ne 2. 10. 2022 14:00 @ Bakov nad Jizerou, OP mladší žáci U13 7+1 skupina B, 5. kolo
AFK PečkyMladší žáci
1:7
so 8. 10. 2022 11:45 @ AFK Pečky, I.A třída mladších žáků U13 skupina B, 4. kolo
STM MělníkMladší žáci
0:9
ne 9. 10. 2022 11:45 @ tráva, I.A třída mladších žáků U13 skupina B, 10. kolo
Mladší žáciTJ Sokol Kosořice
10:1
út 11. 10. 2022 17:00 @ DBSK, OP mladší žáci U13 7+1 skupina B, 6. kolo
TJ Sokol JabkeniceMladší žáci
8:2
so 15. 10. 2022 13:30 @ Jabkenice, OP mladší žáci U13 7+1 skupina B, 7. kolo
SKP Mladá BoleslavMladší žáci
0:10
ne 16. 10. 2022 11:45 @ U Koupaliště, I.A třída mladších žáků U13 skupina B, 8. kolo
Mladší žáciVOLNO - VOLNÝ LOS
zrušeno
ne 16. 10. 2022 11:45 @ DBSK, I.A třída mladších žáků U13 skupina B, 11. kolo
Mladší žáciFŠ Velký Osek
3:7
ne 23. 10. 2022 11:45 @ DBSK, I.A třída mladších žáků U13 skupina B, 12. kolo
Mladší žáciFK Dobrovice
3:2
út 25. 10. 2022 16:30 @ DBSK, OP mladší žáci U13 7+1 ZLATÁ SKUPINA, 1. kolo
FK PŠOVKA MĚLNÍKMladší žáci
5:1
so 29. 10. 2022 11:45 @ Pšovka Mělník, I.A třída mladších žáků U13 skupina B, 13. kolo
TJ Sokol JabkeniceMladší žáci
3:0
ne 30. 10. 2022 11:30 @ Jabkenice, OP mladší žáci U13 7+1 ZLATÁ SKUPINA, 2. kolo