U9 - mladší přípravkaZápasy

září 2022

DBSKSK Bakov n/J
2:1
so 10. 9. 2022 10:00 @ DBSK, Mladší přípravka U9 SKUPINA 2, 1. kolo
DBSKSK Kosmonosy
14:2
so 10. 9. 2022 10:30 @ DBSK, Mladší přípravka U9 SKUPINA 2, 2. kolo
DBSKTJF Čechie Čejetice "B"
5:1
so 10. 9. 2022 11:00 @ DBSK, Mladší přípravka U9 SKUPINA 2, 3. kolo
SK Bakov n/JDBSK
5:4
so 17. 9. 2022 10:00 @ Bakov nad Jizerou, Mladší přípravka U9 SKUPINA 2, 4. kolo
DBSKSK Kosmonosy
1:2
so 17. 9. 2022 10:30 @ Bakov nad Jizerou, Mladší přípravka U9 SKUPINA 2, 5. kolo
TJF Čechie Čejetice "B"DBSK
2:4
so 17. 9. 2022 11:00 @ Bakov nad Jizerou, Mladší přípravka U9 SKUPINA 2, 4. kolo
DBSKSK Bakov n/J
0:7
so 24. 9. 2022 10:00 @ Čejetice, Mladší přípravka U9 SKUPINA 2, 7. kolo
SK KosmonosyDBSK
4:4
so 24. 9. 2022 10:30 @ Čejetice, Mladší přípravka U9 SKUPINA 2, 9. kolo
TJF Čechie Čejetice "B"DBSK
2:4
so 24. 9. 2022 11:00 @ Čejetice, Mladší přípravka U9 SKUPINA 2, 8. kolo

říjen 2022

DBSKSK Bakov n/J
7:7
ne 2. 10. 2022 10:00 @ Kosmonosy, Mladší přípravka U9 SKUPINA 2, 10. kolo
SK KosmonosyDBSK
2:4
ne 2. 10. 2022 10:30 @ Kosmonosy, Mladší přípravka U9 SKUPINA 2, 12. kolo
TJF Čechie Čejetice "B"DBSK
6:5
ne 2. 10. 2022 11:00 @ Kosmonosy, Mladší přípravka U9 SKUPINA 2, 11. kolo
Dolnobousovský sportovní klub, z.s.SK Benátky nad Jizerou
4:4
ne 9. 10. 2022 9:00 @ Bezno - Sovínky, Mladší přípravka U9 SKUPINA 2A, 1. kolo
SLAVOJ Kropáčova VruticeDolnobousovský sportovní klub, z.s.
6:5
ne 9. 10. 2022 9:30 @ Bezno - Sovínky, Mladší přípravka U9 SKUPINA 2A, 2. kolo
SK Bezno-Sovínky, z.s.Dolnobousovský sportovní klub, z.s.
4:5
ne 9. 10. 2022 10:00 @ Bezno - Sovínky, Mladší přípravka U9 SKUPINA 2A, 3. kolo
SK Benátky nad JizerouDolnobousovský sportovní klub, z.s.
7:4
ne 23. 10. 2022 10:00 @ Kropáčova Vrutice, Mladší přípravka U9 SKUPINA 2A, 6. kolo
SLAVOJ Kropáčova VruticeDolnobousovský sportovní klub, z.s.
8:3
ne 23. 10. 2022 10:30 @ Kropáčová Vrutice, Mladší přípravka U9 SKUPINA 2A, 4. kolo
Dolnobousovský sportovní klub, z.s.SK Bezno-Sovínky, z.s.
6:0
ne 23. 10. 2022 11:00 @ Kropáčova Vrutice, Mladší přípravka U9 SKUPINA 2A, 5. kolo
Dolnobousovský sportovní klub, z.s.SK Benátky nad Jizerou
6:9
ne 30. 10. 2022 10:00 @ DBSK, Mladší přípravka U9 SKUPINA 2A, 9. kolo
Dolnobousovský sportovní klub, z.s.SLAVOJ Kropáčova Vrutice
6:6
ne 30. 10. 2022 10:30 @ DBSK, Mladší přípravka U9 SKUPINA 2A, 8. kolo
Dolnobousovský sportovní klub, z.s.SK Bezno-Sovínky, z.s.
4:5
ne 30. 10. 2022 11:00 @ DBSK, Mladší přípravka U9 SKUPINA 2A, 7. kolo

listopad 2022