U11 - starší přípravkaZápasy

září 2023

SK Židněves/Sokol BřeznoDBSK
1:14
so 9. 9. 2023 9:00 @ Židněves, OP starší přípravka U11 skupina SEVER 3, 2. kolo
DBSKSK Akuma Mladá Boleslav, z.s.
3:9
ne 10. 9. 2023 10:00 @ Dolní Bousov, OP starší přípravka U11 skupina SEVER 3, 1. kolo
DBSKTJ Sokol Řepov
8:2
so 16. 9. 2023 8:30 @ Řepov, OP starší přípravka U11 skupina SEVER 3, 3. kolo
TJ Sokol KněžmostDBSK
4:10
pá 22. 9. 2023 17:00 @ Kněžmost, OP starší přípravka U11 skupina SEVER 3, 4. kolo
Sportovní klub Klášter n/JDBSK
7:5
so 30. 9. 2023 14:00 @ Klášter, OP starší přípravka U11 skupina SEVER A, 1. kolo

říjen 2023

DBSKSK JIZERAN DOUBRAVA
13:3
so 7. 10. 2023 10:00 @ Dolní Bousov, OP starší přípravka U11 skupina SEVER A, 2. kolo
FK Slavoj ČistáDBSK
1:9
ne 15. 10. 2023 10:00 @ Čistá, OP starší přípravka U11 skupina SEVER A, 3. kolo
DBSKSK Bělá pod Bezdězem
13:2
st 18. 10. 2023 16:00 @ Dolní Bousov, OP starší přípravka U11 skupina SEVER A, 7. kolo
DBSKSK Akuma Mladá Boleslav
13:2
so 21. 10. 2023 10:00 @ Dolní Bousov, OP starší přípravka U11 skupina SEVER A, 4. kolo
TJ Sokol KněžmostDBSK
12:10
pá 27. 10. 2023 16:00 @ Kněžmost, OP starší přípravka U11 skupina SEVER A, 5. kolo

duben 2024

DBSKTJ Sokol Řepov
7:5
so 6. 4. 2024 10:00 @ Dolní Bousov, OP starší přípravka U11 skupina SEVER 1, 1. kolo
SK Bakov n/JDBSK
7:6
po 8. 4. 2024 17:00 @ Bakov nad Jizerou, OP starší přípravka U11 skupina SEVER 1, 2. kolo
DBSKSK Klášter n/J
1:13
so 13. 4. 2024 10:00 @ Dolní Bousov, OP starší přípravka U11 skupina SEVER 1, 3. kolo
SK Bělá pod BezdězemDBSK
10:6
pá 19. 4. 2024 16:00 @ Bělá pod Bezdězem, OP starší přípravka U11 skupina SEVER 1, 4. kolo
DBSKVOLNO - VOLNÝ LOS
– : –
st 24. 4. 2024 17:00 @ Dolní Bousov, OP starší přípravka U11 skupina SEVER 1, 5. kolo
DBSKTJ Sokol Kněžmost
2:8
so 27. 4. 2024 10:00 @ Dolní Bousov, OP starší přípravka U11 skupina SEVER 1, 6. kolo

květen 2024

TJ Sokol ŘepovDBSK
4:6
so 4. 5. 2024 10:30 @ Řepov, OP starší přípravka U11 skupina SEVER 1, 8. kolo
SKP Mladá Boleslav "A"DBSK
2:14
út 7. 5. 2024 17:00 @ Jičínská ul., U Koupaliště, OP starší přípravka U11 skupina SEVER 1, 7. kolo
DBSKSK Bakov n/J
9:7
so 11. 5. 2024 10:00 @ Dolní Bousov, OP starší přípravka U11 skupina SEVER 1, 9. kolo
SK Klášter n/JDBSK
2:6
st 15. 5. 2024 16:30 @ Klášter, OP starší přípravka U11 skupina SEVER 1, 10. kolo
DBSKSK Bělá pod Bezdězem
1:7
so 18. 5. 2024 10:00 @ Dolní Bousov, OP starší přípravka U11 skupina SEVER 1, 11. kolo
VOLNO - VOLNÝ LOSDBSK
– : –
so 25. 5. 2024 10:00 @ tráva, OP starší přípravka U11 skupina SEVER 1, 12. kolo
TJ Sokol KněžmostDBSK
13:7
včera v 17:00 @ Kněžmost, OP starší přípravka U11 skupina SEVER 1, 13. kolo