Před těžkým domácím utkáním proti druhému Hlízovu, přibyli na marodku k Radkovi Tomíčkovi Michal Horák a Ondra Klíma, Zdeněk Bělík byl s FKMB v Polsku a nemohl ani Honza Keszeg.
Ve dnech 19. až 23. srpna 2024 se bude konat letní fotbalový kemp pro hráčky a hráče DBSK ročníků 2010 - 2017. Více informací naleznete v rubrice Ke stažení (záložka Klub - Ke stažení - Kemp).
Do galerie na flickru byly přidány fotografie z karnevalu 2023 (odkaz v horní liště - vedle Programu zápasů).
Ve dnech 21. až 25. srpna 2023 se bude konat letní fotbalový kemp pro hráčky a hráče DBSK ročníků 2009 - 2016. Více informací naleznete v rubrice Ke stažení (záložka Klub - Ke stažení - Kemp).
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | SK Rapid Psáry | 49 |
2 | FOTBAL HLÍZOV | 47 |
3 | FK Bohemia Poděbrady | 41 |
4 | Dolnobousovský SK | 39 |
5 | SK Úvaly | 38 |
6 | SK Slovan Poděbrady | 37 |
7 | FC Horky | 34 |
8 | Sokol Luštěnice | 30 |
9 | SK Kosmonosy "B" | 30 |
10 | TJ Slavoj Vrdy | 30 |
11 | FK PŠOVKA MĚLNÍK | 26 |
12 | SK POLABAN Nymburk | 24 |
13 | FK Slavoj Stará Boleslav | 24 |
14 | FK ČÁSLAV "B" | 22 |
15 | SK Rejšice | 18 |
16 | TK Slovan Lysá n / L | 10 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | FK Slavoj Čistá | 40 |
2 | SK JIZERA PŘEDMĚŘICE | 36 |
3 | SK Židněves | 36 |
4 | SK Bakov n/J "B" | 34 |
5 | TJ Sokol Kněžmost | 34 |
6 | DBSK "B" | 29 |
7 | TJ Sokol Jabkenice | 29 |
8 | TJ Sokol Pěčice "B" | 27 |
9 | SK Ledce | 25 |
10 | SK Klášter n/J | 18 |
11 | FC Horky "B" | 16 |
12 | TJ Sokol Struhy | 14 |
13 | SK Strašnov | 11 |
14 | FC Mukařov | 7 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Mnichovohradišťský SK | 54 |
2 | FK Kralupy 1901 | 43 |
3 | SK Zeleneč | 35 |
4 | FK Dobrovice | 33 |
5 | FK Mělník 1909 | 32 |
6 | SK Bakov n/J | 25 |
7 | Dolnobousovský SK | 24 |
8 | MSK Klecany 1921 | 22 |
9 | TJ Sokol Libiš | 22 |
10 | Roztoky + Libčice | 19 |
11 | FK ČECHIE KRALUPY n/VLTAVOU | 19 |
12 | Sporting MB + Dl. Lhota | 16 |
13 | SK LABSKÝ KOSTELEC | 12 |
14 | Straky + Struhy | 9 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | FK PŠOVKA MĚLNÍK | 47 |
2 | AFK Pečky | 42 |
3 | SK Kosmonosy "B" | 40 |
4 | Dolnobousovský SK | 37 |
5 | FC Sporting Mladá Boleslav | 34 |
6 | FK Dobrovice | 31 |
7 | Mnichovohradišťský SK | 28 |
8 | FŠ Velký Osek | 24 |
9 | Sparta Kutná Hora "B" | 24 |
10 | Neratovice - Byškovice "C" | 22 |
11 | TJ Pátek | 21 |
12 | FK Mělník 1909 | 9 |
13 | SKP Mladá Boleslav | 6 |
14 | Velim + Cerhenice | 0 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Sparta Kutná Hora "B" | 43 |
2 | SK Kosmonosy "B" | 41 |
3 | FK PŠOVKA MĚLNÍK | 39 |
4 | Neratovice - Byškovice "C" | 37 |
5 | Mnichovohradišťský SK | 35 |
6 | Dolnobousovský SK | 35 |
7 | FŠ Velký Osek | 33 |
8 | TJ Pátek | 30 |
9 | FK Mělník 1909 | 22 |
10 | AFK Pečky | 18 |
11 | Velim + Cerhenice | 15 |
12 | FC Sporting Mladá Boleslav | 14 |
13 | FK Dobrovice | 3 |
14 | SKP Mladá Boleslav | 2 |